Запчаник – CASSETTE SPROCKET SHIMANO ALIVIO CS-HG51, 8 SPEED, 11-13-15-18-21-24-28-32T(AW)

1,500 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YECSHG518132 Категорија:
ECSHG518132
CASSETTE SPROCKET SHIMANO ALIVIO CS-HG51, 8 SPEED, 11-13-15-18-21-24-28-32T(AW), IND.PACK
SHIMANO
4524667675730

Дополнителни информации

Подкатегорија