12 %
OFF

TURBO – 20”

6,600 ден 5,800 ден

2 НА ЗАЛИХА

Шифра: S1203050 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало