Адаптер -SHIMANO SM-MA-F160P/S, FIXING BOLT X 4, STOP RING X 2 STANDARD

500 ден

На залиха

Шифра: YISMMAF160PSA Категорија:
ISMMAF160PSA
Адаптер – SHIMANO SM-MA-F160P/S, FIXING BOLT X 4, STOP RING X 2 STANDARD, IND.PACK
SHIMANO
4524667108108

Дополнителни информации

Подкатегорија