28X1.3/8 45mm AV

200 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: K574 Категорија:
EAN: N/A

Опис

 

 

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)