12 X1.75 35MM

200 ден

На залиха

Достапно M3

Достапно во Аеродром ✔️

GUMA VNATRESNA KMS 12 X1.75 35MM

SKU: K544 Категорија
EAN: 5310000005444

Опис

 

 

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

12"

Димензија на обрач

203mm