CST 700 X 19/23C (20-622) PRESTA (60MM)

250 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S3350021 Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Гуми