25

Брава – LUMA SOLIDO DISK 1016 D16 (L007)

Original price was: 3,350 ден.Current price is: 2,500 ден.

На залиха

Luma е европски специјалист за моторцикли и безбедност на велосипеди. Најдобро прилагоден за заштита од кражба на вашите возила. Со најновите материјали, развиени заедно со истражувачки центри, кои се залагаат за најсложените европски стандардизациски тестови. Со привлечни дизајни, кои произлегуваат од нашата соработка со престижни меѓународни студија, кои се во чекор со најновите трендови, без да се жртвува ергономијата за лесна и безбедна употреба и транспорт.

Достапно M3

BRAVA LUMA SOLIDO 1016 D.16

SKU: L007 Категорија

Опис

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови