Брава – LUMA ENDURO MINI 162 (L022)

850 ден

Luma е европски специјалист за моторцикли и безбедност на велосипеди. Најдобро прилагоден за заштита од кражба на вашите возила. Со најновите материјали, развиени заедно со истражувачки центри, кои се залагаат за најсложените европски стандардизациски тестови. Со привлечни дизајни, кои произлегуваат од нашата соработка со престижни меѓународни студија, кои се во чекор со најновите трендови, без да се жртвува ергономијата за лесна и безбедна употреба и транспорт.

 

850 ден

Варијанта
This option is required
Зелена Плава Портокалова
Clear selection
Шифра: L022 Категорија:

 

Дополнителни информации

Подкатегорија

Варијанта

, ,