Продажба!

VISITOR PARADISE – 28″ – 6 BRZINI – FAS283S6 – 1280073

16,000 ден 12,700 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
3702080
Седиште MTB ROU ZA FAS283
3842119
Рачки HERRMANS DUDE 125MM
3140013
Корпа (плетена) RATAN 1″-1.1/8″
3830146
Волан 620MM 22.2X25.4MM ITALY STYLE
3501108
Предно светло RETRO HROM
3802407
Педали FEIMIN COMFORT POŠTAR 110X68MM
3601105
Среден погон 44T SPORT
3603519
Моно блок 131MM THUN TOPAZ 128L
3605600
Ланец MTB “KMC” Z-30 116L
3730842
Тркало V1 28″
3200105
Предна главина MTB 36R
3210000
Задна главина MTB 36R челик
3320105
Гуми 700X40C (42-622)
3232014
Запчаник SHIMANO AMFTZ206428T (6 брзини)
3242117
Заден менувач на кука SHIMANO TY21
3245206
Рачен менувач SHIMANO  TOURNEY ASLTZ20 ( 6 брзини)
3400000
Гарнитура V-ALU без рачки за кочници
3726503
Штитник за задно тркало ROTO
3502010
Заден трепкач за пактрегер HERRMANS
3101065
Браник FAS283

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,