Продажба!

VISITOR NITRO V-BRAKE – 29″ – NIT291 – 1280092

16,000.00 ден 12,700.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
3702006
Седиште KAPPA DUE (ART.K-280) портокалово
3842126
Рачки HERRMANS DUDE 90MM црно бели
3832058
Волан VIT COMP 31.8X640MM Портокалов
3400013
Гарнитура V-BRAKE ALU црна
3802404
Педала PP со катадиоптер
3600044
Среден погон TRUE WHEEL 28/38/48T 170MM
3603509
MONO BLOK 131MM THUN JIVE 128L
3605601
Ланец MTB KMC Z-50 1/2″X3/32″
3730858
Тркало V3 28″ 36 дупки црна
3201111
Предна главина JOYTECH ALU ,36 црна
3201112
Задна главина JOYTECH ALU  36R
3320058
Гуми 29X2.25 MTB (60-622) BIG ONE
3232015
Запчаник SHIMANO AMFTZ217428T 7 брзини
3242021
Преден менувач SHIMANO TZ TOP PULL 31.8MM
3242108
Заден мениувач SHIMANO TOURNEY 6/7 дупки
3245202
Рачен менувач REVO SHIFT SLRS35 3/7

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел