Продажба!

Viper XM 26

14,000 ден 9,900 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Велосипед / Bicycle: Viper 26 XC Steel

Материјал на рам / frame: HI-TEN

Среден погон / crankset: HI-TEN

Преден менувач / front derailleur: SHIMANO – FD-TX50 low clamp, silver, Ø34.9 dual pull

Заден менувач / rear derailleur: SHIMANO -Shimano Tourney Speed Rear Derailleur

Менувач на брзини / shifters: SHIMANO – ST-EF51 index front / 7-speed rear

Ланец / chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS) (7 SPEEDS)

Рачки за кочници / brake levers: SHIMANO – ST-EF51

Кочници / brakes : DISK FRONT AND REAR

Обрачи / rims: viper

Димензија на тркало / rim size: 26”

Столб седиште / seat post: viper

Седиште / sadle: viper

Педали / pedals: FP-906,PP body, steel cage, 9/16”, with balls, with reflector

Величина на рам : 19″

Брзини / speed : 21

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

, ,