Продажба!

VIPER rebel 27.5 XM

15,900.00 ден 12,900.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
UPC: 17730
Brand: VIPER
Model: Bicycle VIPER Rebel 27.5 XM
Frame: Viper STEEL Frame , L-19″
Fork: Viper Fork with Shock absorbers
Size: L – 19″ Tire size 27.5″
Transmission: Shimano TOURNEY TX
Crank: Prowheel FLINT
Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
Gear: Shimano 8 speed
Tires: DURO 27.5″ x 2.10″ MTB tires
Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

, ,