Продажба!

VIPER Lady Paccer

13,900 ден 10,900 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
UPC: 17728
Brand: Viper
Model:Bicycle Viper Lady Paccer
Frame:Steel Alloy
Fork:Steel Alloy
Rim:Viper Paccer – 19″
HUB:I & SU
Freewheel:Viper Alluminium Alloy
Shifter:Shimano MF-TZ21
Gear:Shimano Tourney 21 speed
Front Derallieur:Shimano Tourney
Rear Derallieur:Shimano TZ
Seat post & pedals:Steel Alloy
Tires:Compass 26 x 2.10 27-TPI
Brakes:Shimano mechanical disk

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,

Боја

, ,