Продажба!

Viper Gravity

28,000 ден 20,900 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Model:Bicycle Viper Gravity

Frame:Viper X-500, Alluminium Alloy

Fork:Alloy crown lockable

Rim:Double wall alloy

Chainwheel & crank:Prowheel Alloy

Hub:STEEL SHIMANO 21SPEED

Shifter:Shimano Tourney

Gear:Shimano Tourney 21 speed

Seat post & pedal:Alluminium Alloy

Handle bar & stem:AlloyTyres:USA LUS 26 x 4.0

Brakes:Shimano mechanical disk brakes

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

,