-29%

Viper – City Bike

13,900.00 ден 9,900.00 ден

Категорија:
Големина на тркало: 26″
Големина на рам: L – 19″ , појачан железен рам.
Кочници: Предна V-brake , Задна со контра
Гуми предна/задна: Puncture Protection Kenda 26×1.75
Пониклувани педали
Удобно седиште со амортизери
Метална штитник за ланец
Предно и задно светло + катадиоптери
Централна ногарка (стендер)
Предна корпа
-Дебелина на металот: 10 mm
-Димензии: 30cm x 32cm x 14cm
Задна корпа
-Дебелина на металот: 5 mm
-Димензии: 46.5cm x 29cm x 18cm
Систем за заклучување на задното тркало со клуч

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,