Продажба!

VIPER 29 XM STEEL

15,590 ден 12,590 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
UPC: 17523
Brand: Viper
Model:Bicycle Viper 29 XM STEEL
Frame:Viper Steel Frame XM 19″ , 142cm / 18.5cm / 76cm
Fork:Standard fork
Size:29″
Transmission:Chain (NARROW DWC D-51)
Shifters:Shimano Tourney (21 Speed)
Crank:Prowheel Alluminium pedals
Tires:VANCOM 29″ x 2.125″
Brakes:Shimano Disc brake

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на Тркало

Димензија на рам

Подкатегорија

Боја

, ,