X-KIDS PREDATOR 20″ – PRE200 – 1203007

8,000 ден 5,800 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1203007 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Подкатегорија

Димензија на Тркало

Димензија на рам