X-KIDS PREDATOR 16″ – PRE160 – 1160009

5,900 ден 4,600 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1160009 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Подкатегорија

Димензија на Тркало

Димензија на рам