BLUESTER 16″ – BLU160 – 1160019

5,990 ден 4,600 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1160019 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало