V-BRAKE SHIMANO ALIVIO BR-T4000, front X-TYPE (THIN SPACER OUTSIDE), BRAKE SHOE S65T, FIXING BOLTS 16.0MM, TUBE 90D,

1,000 ден 900 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YEBRT4000FX43SLP Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, , ,