SREDEN POGON SHIMANO TOURNEY FC-TY501, 48X38X28T, FC-TY501 Crankset 3×6/7/8 – with Chain Guard – black

1,350 ден

SKU: YEFCTY501E888CLB Категорија:

 

  •  EFCTY501E888CLB
  • SREDEN POGON SHIMANO TOURNEY FC-TY501, 48X38X28T, KURBLA 175MM, 6/7

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, , ,