SREDEN POGON SHIMANO FC-TY501, 6/7/8-BRZINA, 175MM, 48X38X28T W/CG, W/CRANK FIXING BOLT, SILVER,

1,500 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: YEFCTY501E888CSB Категорија:

EFCTY501E888CSB

SREDEN POGON SHIMANO FC-TY501, 6/7/8-BRZINA, 175MM, 48X38X28T W/CG, W/CRANK FIXING BOLT, SILVER, IND.PACK

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, , ,