SHIMANO PD-M8140, PEDALI DEORE XT, FLAT PEDALE SHIMANO SIZE M/L, W/O REFLECTOR,

7,800 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YEPDM8140ML Категорија:
YEPDM8140MLSHIMANO PD-M8140, PEDALI  DEORE XT, FLAT PEDALE SHIMANO SIZE M/L, W/O REFLECTOR, IND.PACK

Дополнителни информации

Подкатегорија