Ротор диск – SHIMANO SM-RT30, 160MM, CENTER LOCK, INCL. LOCK RING, FOR RESIN PAD ONLY – ESMRT30

690 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: YESMRT30 Категорија:
ESMRT30
Ротор диск – SHIMANO SM-RT30, 160MM, CENTER LOCK, INCL. LOCK RING, FOR RESIN PAD ONLY, IND.PACK
SHIMANO
4524667721000

Дополнителни информации

Подкатегорија