REAR DERAILLEUR SHIMANO TOURNEY – RD-TY21

550 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: YARDTY21BGSDL Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, , ,