PREDEN MENUVAC SHIMANO TOURNEY FD-TY510-TS3, TRIPLE, FOR REAR 6/7 BRZINI, TOP SWING, DUAL PULL, BAND TYPE 34.9MM (INCL.

600 ден

SKU: YEFDTY510TSX3 Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

,