PERUZZO COOL BIKE RACK – ДРЖАЧ ЗА НА ЅИД – PE405

3,200.00 ден

Исчисти
SKU: 1690-1-1-1-1 Категорија:

Cool bike rack е држач за велосипед кој се поставува на ѕид. Практично решение за складирање на велосипедот во вашиот дом. Може да се постави и надвор и внатре. Ротира за 360 степени.

Дополнителни информации

Боја

, , ,

Подкатегорија