Продажба!

Запчаник – SHIMANO TOURNEY MF-TZ21, 7 SPEED – AMFTZ217428T

750.00 ден 550.00 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Категорија:
AMFTZ217428T
MULTIPLE FREEWHEEL SPROCKET SHIMANO TOURNEY MF-TZ21, 7 SPEED, 14-16-18-20-22-24-28T, BROWN/28T BLACK, BULK
SHIMANO

Дополнителни информации

Подкатегорија