Продажба!

MENUVAC PREDEN SHIMANO TZ-SERIES FD-TZ30, BAND TYPE, TOP-PULL, 28.6MM, FOR 42T, CS-ANGLE:66-69, BULK – YAFDTZ30TS6T

300 ден 250 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: YAFDTZ30TS6T Категорија:

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

,