MAXXIS WELTERWEIGHT 700X18/ PRESTA

330 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: H14393 Категорија:

Maxxis Welterweight 700×18/25 FV

Шифра: 14393

Димензии: 700×18/25
Дебелина: 0.9 mm
Вентил: Presta Valve 60 mm
Тежина: 85 grams

Дополнителни информации

Подкатегорија

Гуми

Брендови