MAXXIS BEAVER 29X2.0 FOLDABLE – EXO+TR

2,500 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: H19405 Категорија:

Maxxis Tubeless Beaver + EXO TR Foldable

Дополнителни информации

Подкатегорија

Гуми

Брендови