Продажба!

LE GRAND VIRGINIA 3.0

46,000.00 ден 32,000.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 7
 • Рамка: Железо
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: NEXUS
 • Задна главина: Shimano Nexus 32H
 • Предни кочници: Calliper Железо
 • Задни кочници: Shimano Nexus (coaster brake)
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Предно и задно светло на батерија

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

Боја