-34%

LE GRAND TOURS 2.0 – R20

41,370.00 ден 27,200.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спецификација:

  • Големина на тркало : 28
  • Брзини: 7 SHIMANO NEXUS
  • Рамка: Aлуминиум
  • Амортизер:Suntour CR7-V
  • Задна главина:  Shimano Nexus SG-C3000-7R
  • Предни кочници: V-brake Aluminium
  • Гуми: 28″ × 1,75″

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,

Боја

Брендови

Димензија на рам