-30%

LE GRAND TOURS 1.0 – R19

28,350.00 ден 19,900.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
 • Mатеријал на рамка : Aluminium
 • Виљушка: Steel
 • Менувач : Shimano Tourney RD-TY500
 • Предна главина: Steel 32H
 • Задна главина : Velosteel 32H
 • Предна кочница :V-brake (aluminium)
 • Задна кочница : V-brake (aluminium)
 • Рачки:Synthetic leather
 • Гуми: 28″ × 1,75″ Mitas
 • Светла предно/задно: Reflectors
 • Големина на тркало: 28
 • Брзини : 6 SHIMANO GREARS

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,

Боја

,

Брендови

Димензија на рам

, ,