Продажба!

LE GRAND PAVE 2.0 – R16

26,000.00 ден 16,000.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Frame aluminum

gears shimano 6

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам