-35%

LE GRAND PAVE 1.0

24,400 ден 15,900 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 26
 • Брзини: 6
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка:  Железо
 • Предна главина: Алуминиум 32H
 • Задна главина: Алуминиум 32H
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: V-brake
 • Рачки: Herrmans DD08B
 • Гуми: 26 × 1,9″
 • Светла:  Преден и заден рефлектор

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,

Боја

,