Продажба!

LE GRAND LILLE JUNIOR 24″

23,800.00 ден 17,900.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 24
 • Брзини: 3 Shimano Nexus 
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: Железо 32H
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-3C41
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-3C41
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 24″ × 1,95″
 • Светла:  Преднo и задно рефлектори

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам