Продажба!

LE GRAND LILLE 6.0

44,100 ден 29,000 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спецификации

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 7 Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Рамка: Алуминиум
 • Амортизер : Suntour CR7-V
 • Предна главина: Shimano Nexus DH-C3000-3N-NT
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Светла:  Преднo и задно Przód: piasta dynamo / X-Ray Steady

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

Боја

,