-28%

LE GRAND LILLE 5.0

35,600.00 ден 25,800.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спефицикации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 7 Shimano Nexus  SG-C3000-7R
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: Железо 32H
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-C3000-7R
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,95″
 • Светла:  Преднo и задно рефлектори

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,

Боја

,