-30%

LE GRAND LILLE 4.0

31,920.00 ден 22,200.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Спецификации:

 • Големина на тркало : 28
 • Брзини: 3 Shimano Nexus 
 • Рамка: Алуминиум
 • Вилушка: Железо
 • Предна главина: Железо 32H
 • Задна главина: Shimano Nexus SG-3R40
 • Предни кочници: V-brake
 • Задни кочници: Shimano Nexus SG-3R40
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,95″
 • Светла:  Преднo и задно рефлектори

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам

,

Боја