-24%

LE GRAND LILLE 2.0 – R20

25,000.00 ден 19,000.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

спецификации

 • Mатеријал на рамка : Aluminium
 • Виљушка: Steel
 • Предна главина: Steel 32H
 • Задна главина : Velosteel 32H
 • Предна кочница : V-brake
 • Задна кочница : Coaster brake / V-brake
 • Рачки: VLG 105
 • Гуми: 28″ × 1,75″
 • Светла предно/задно: Reflectors
 • Големина на тркало: 28
 • Брзини : 6 SHIMANO GREARS

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

,

Брендови

Димензија на рам

,