-23%

LE GRAND LILLE 1.0 – R19

24,400.00 ден 18,700.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

спецификации

 • Материјал на рамка : Aluminium
 • Вилушка : Steel
 • Предна главина : Steel 32H
 • Задна главина : Velosteel 32H
 • Предна кочница: V-brake
 • Задна кочница: Coaster brake / V-brake
 • Рачки : VLG 105
 • Гуми : 26” × 1,75”
 • Светла предни/задни : Reflectors
 • Тркала големина : 26
 • Брзини : 6 SHIMANO GREARS

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

,

Брендови

Димензија на рам

,