Продажба!

KROSS PULSO 1.0

42,000 ден 27,900 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
 • Материјал на рамка  :Aluminium Lite
 • Предна вилушка: Aluminium
 • Предна главина  : Joy Tech A171DSE
 • Задна главина : Joy Tech F362TSE
 • Гуми :Schwalbe Kojak Race Guard (28″x1.35″)
 • Обрачи :Kross (aluminium, double wall)
 • Преден менувач :Shimano Claris R2000
 • Заден менувач : Shimano Claris R2000
 • Предна кочница :Tektro RX1 Mini V-Brake
 • Задна кочница : Tektro RX1 Mini V-Brake
 • Рачки за кочници : Shimano Claris R2000
 • Менувачи (шалтери) :Shimano Claris R2000 (3×8)
 • Среден погон :Shimano FC-TY501 (48/38/28)
 • Средна осовина  :Shimano BB-UN26
 • Ланец : Shimano CN-HG40
 • Запчаник : Shimano CS-HG50 Claris (11-28T)
 • Волан : Aluminium (600mm, 31.8mm)
 • Стем : Aluminium, ahead ( M/L-100mm, XL-110)
 • Колче : Aluminium (350mm, 27.2mm)
 • Гарнитура :FSA NO.11AGY (1-1/8″)
 • Седиште :  Velo VL-1829
 • Рачки  : Kross Grippen

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

Брендови

Димензија на рам