Продажба!

KROSS HEXAGON 5.0

31,800.00 ден 22,900.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Материјал на рамка  :Aluminium Performance

Амортизер : SR Suntour XCE28 (travel 75mm)

Предна главина  : Joy Tech D041DSE

Задна главина : Joy Tech D142TSE

Гуми :Mitas Ocelot (27,5″/29″x2.1″)

Обрачи :Kross Disc (aluminium, double wall, 27,5″/29″)

Преден менувач :Shimano Tourney FD-TY700

Заден менувач : Shimano Acera RD-M360

Предна кочница :Shimano Disc BR-M315 (disc, hydraulic, rotor: 160mm)

Задна кочница : Shimano Disc BR-M315 (disc, hydraulic, rotor: 160mm)

Рачки за кочници : Shimano ST-EF505 (hydraulic)

Менувачи (шалтери) :Shimano ST-EF505 (3×8)

Среден погон :SR Suntour XCC T202 (42/32/22T)

Средна осовина  :FP-B902

Ланец : YBN S8

Запчаник : Shimano CS-HG31 (11-32T)

Волан : Aluminium (680mm, 31.8mm)

Стем : Aluminium (27,5″: 75mm / 29″: S – 75mm, M – 90mm, L/XL – 105mm, 31,8mm, rise 7°)

Колче : Aluminium (27,5″: 300mm / 29″: S – 300mm, M/L/XL – 350mm)

Гарнитура :FP-H863 (1-1/8″)

Седиште :  Selle Royal

Рачки  : Kross Handy

Педали :FP-804

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

,

Брендови

Димензија на рам

, ,