Продажба!

KROSS HEXAGON 3.0 – 27.5″

27,800.00 ден 20,400.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Материјал на рамка  :Aluminium Performance

Амортизер : Kross (travel 80mm)

Предна главина  : MD-JA159F

Задна главина : MD-JA159R

Гуми :Mitas Ocelot (26″ / 27,5″ × 2,1″)

Обрачи :Kross Disc (aluminium, double wall, 26″ / 27,5″)

Преден менувач :Shimano Tourney FD-TZ30

Заден менувач : Shimano Altus RD-M310

Предна кочница : Disc, mechanical (rotor: 160mm)

Задна кочница : Disc, mechanical (rotor: 160mm)

Рачки за кочници : Shimano ST-EF41 (mechanical)

Менувачи (шалтери) :Shimano ST-EF41 (3×7)

Среден погон :Cyclone (42/34/24T)

Средна осовина  :FP-B902

Ланец : YBN S50

Запчаник : Shimano Tourney MF-TZ21 (14-28T)

Волан : Aluminium (660mm, 31.8mm)

Стем : Aluminium (26″: 75mm / 27,5″: S – 75mm, M – 90mm, L – 105mm, 31,8mm, rise 7°)

Колче : Aluminium (26″: 300mm / 27,5″: S – 300mm, M/L – 350mm, 27,2mm)

Гарнитура :FP-H863 (1-1/8″)

Седиште :  Selle Royal

Рачки  : Kross Handy

Педали :FP-804

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

,

Брендови

Димензија на рам