Продажба!

KROSS HEXAGON 2.0

26,000.00 ден 15,500.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

СПЕЦИФИКАЦИИ

Материјал на рамка  :Aluminium Performance

Амортизер : Kross (travel 80mm)

Предна главина  : SF-A202

Задна главина : SF-A203

Гуми :Mitas Ocelot (26″/27,5″ x 2.1″)

Обрачи :Kross (aluminium, double wall; 26″/27,5″)

Преден менувач :Shimano Tourney FD-TZ30

Заден менувач : Shimano Altus RD-M310

Предна кочница :V-brake

Задна кочница : V-brake

Рачки за кочници : Shimano ST-EF41 (mechanical)

Менувачи (шалтери) :Shimano ST-EF41 (3×7)

Среден погон :Cyclone (42/34/24T)

Средна осовина  :FP-B902

Ланец :  YBN S50

Запчаник : Shimano Tourney MF-TZ21 (14-28T)

Волан : Aluminium (660mm, 31.8mm)

Стем : Aluminium (26″: 75mm / 27,5″: S – 75mm, M – 90mm, L – 105mm, 31,8mm, rise 7°)

Колче : Aluminium (26″: 300mm / 27,5″: S – 300mm, M/L – 350mm, 27,2mm)

Гарнитура :FP-H863 (1-1/8″)

Седиште :  Selle Royal

Рачки  : Kross Handy

Педали :FP-804

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Боја

, ,

Брендови

Димензија на рам

,