Продажба!

KROSS EVADO LADY 2.0

28,000 ден 20,900 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Материјал на рамка  :Aluminium Performance

Амортизер : SR Suntour M3010 (travel 50mm)

Предна главина  : Aluminium

Задна главина : Aluminium

Гуми : Mitas V84 Gripper (28″x1,6″)

Обрачи :  Kross (aluminium, double wall)

Преден менувач : Shimano Tourney FD-TY510

Заден менувач : Shimano Altus RD-M310

Предна кочница : V-break

Задна кочница : V-break

Рачки за кочници : Shimano ST-EF41 (mechanical)

Менувачи (шалтери) : Shimano ST-EF41 (3×7)

Среден погон : SR Suntour (48/38/28Tx170mm)

Средна осовина  : FP-B902

Ланец :S50

Запчаник : Shimano Tourney MF-TZ21 (14-28T

Волан : Aluminium (640mm, 31.8 mm)

Стем : Aluminium (DM/DL/S-90mm, M/L-105mm, XL-120mm, rise 7°)

Колче : Aluminium (DM/S-300mm, DL/M/L-350mm, 27.2mm)

Гарнитура : FP-H863 (1-1/8″)

Седиште : Selle Royal Justek 2060

Рачки  : Herrmans Oxy

Педали : FP-804

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам