Продажба!

KROSS EVADO 6.0 LADY

49,000 ден 33,500 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Материјал на рамка  :Aluminium Lite

Амортизер : SR Suntour NEX HLO (travel 63mm, crown lockout)

Предна главина  : Shimano Deore HB-M475

Задна главина : Shimano Deore FH-M475

Гуми : Schwalbe CX Comp PP (28″x1.5″, reflex)

Обрачи : Kross Disc (aluminium, double wall)

Преден менувач : Shimano Altus FD-M370

Заден менувач : Shimano Deore RD-M591

Предна кочница : Shimano Disc BR-M315 (hydraulic; rotor: 160mm)

Задна кочница : Shimano Disc BR-M315 (hydraulic; rotor: 160mm)

Рачки за кочници : Shimano BL-M315 (hydraulic)

Менувачи (шалтери) :Shimano Alivio SL-M4000 (3×9)

Среден погон :Shimano Acera FC-T3010 (48/36/26Tx170mm)

Средна осовина  : FP-B902

Ланец : Shimano CN-HG53

Запчаник : Shimano Alivio CS-HG300-9 (11-32T)

Волан : Aluminium (DM/S-620mm DL/M/L-640mm, XL-660mm, 31.8 mm)

Стем : Aluminium (DM/DL/S-100mm, M/L-110mm, XL-120mm, 31.8mm, rise: 7°)

Колче : Aluminium (DM/DL/S/M/L-350mm, XL-400mm, 27.2mm)

Гарнитура : FP-H816 (1 1/8″)

Седиште :  Selle Royal Shadow

Рачки  : Herrmans Oxy

Педали : VP-519A

Дополнителни информации

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Брендови

Димензија на рам