SHIMANO ALIVIO BR-T4000, REAR, X-TYPE (THIN SPACER OUTSIDE), BRAKE SHOE S65T, FIXING BOLTS 16.0MM, TUBE 90D, SILVER,

1,200 ден 900 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YEBRT4000RX43SSP Категорија:
  •  – EBRT4000RX43SSP
V-BRAKE SHIMANO ALIVIO BR-T4000, REAR, X-TYPE (THIN SPACER OUTSIDE), BRAKE SHOE S65T, FIXING BOLTS 16.0MM, TUBE 90D, SILVER, IND.PACK
SHIMANO

4524667610090

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, , ,