KASETEN ZAPCANIK SHIMANO CS-HG200-7, 7-BRZINI, 12-14-16-18-21-24-28,

800 ден 750 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YECSHG2007228T Категорија:
ECSHG2007228
CASSETTE SPROCKET SHIMANO CS-HG200-7, 7 SPEED, 12-14-16-18-21-24-28, IND.PACK
SHIMANO
4524667393580

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

,